SKU: RNB3040-XNZ-49 UPC: 716736386799
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3040-XNZ-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3040-XNZ-49
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Beige Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm