SKU: RNB6003-S-09Q-99 UPC: 716736834542
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 120.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB6003-S-09Q-99
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB6003-S-09Q-99
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
120.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Lens width
99.0 mm