SKU: STU009-550627 UPC: 751286354362
(61% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tumi, Men's Sunglasses, STU009-550627
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
STU009-550627
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal
Detailed lens color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm