SKU: GF6004-92B-56 UPC: 664689841974
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Sunglasses, GF6004-92B-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GF6004-92B-56
Brand Name
Guess
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
56.0 mm