SKU: CT8176-010-53 UPC: 193154601220
(48% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Stint, Men's Sunglasses, CT8176-010-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CT8176-010-53
Brand Name
Nike
Collection
Stint
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm