SKU: OR0102-21A-53 UPC: 889214460677
List Price: CFA80,700 XOF
促销价 CFA20,000 XOF
(75% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, OR0102-21A-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0102-21A-53
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm