SKU: VFI185-510700 UPC: 751286358704
List Price: CFA84,200 XOF
促销价 CFA9,100 XOF
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Fila, Women's Opticals, VFI185-510700
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VFI185-510700
Brand Name
Fila
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm