SKU: VPP069S5507T1 UPC: 190605424179
List Price: CFA127,800 XOF
促销价 CFA72,500 XOF
(43% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP069S5507T1
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP069S5507T1
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Transparent Beige
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm