SKU: RNB7051-G-TZ2-54 UPC: 716736791036
List Price: CFA141,000 XOF
促销价 CFA18,200 XOF
(87% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7051-G-TZ2-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7051-G-TZ2-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Ruthenium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm