SKU: SPP064S5303BQ UPC: 190605423660
(54% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Philipp Plein, Women's Sunglasses, SPP064S5303BQ
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SPP064S5303BQ
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Wavy Brown
Detailed lens color
Light Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm