SKU: RNB5045-S-807-54 UPC: 827886072941
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5045-S-807-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5045-S-807-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Pilot
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm