SKU: UASCORCHER-CBL-60 UPC: 716736820651
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Men's Sunglasses, UASCORCHER-CBL-60
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
UASCORCHER-CBL-60
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Grey Crystal
Detailed lens color
Green Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm