SKU: K577-BRN-53 UPC: 764724849146
List Price: L 4,019.00 SZL
促销价 L 623.00 SZL
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Delila, Women's Sunglasses, K577-BRN-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
K577-BRN-53
Brand Name
Kate Young
Collection
Delila
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm