SKU: MARC649-0F45-19 UPC: 716736787008
List Price: L 4,070.00 SZL
促销价 L 801.00 SZL
(80% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC649-0F45-19
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MARC649-0F45-19
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Beige Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm