SKU: MK3063-1015-53 UPC: 725125388481
List Price: L 2,527.00 SZL
促销价 L 801.00 SZL
(68% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Empire, Women's Opticals, MK3063-1015-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK3063-1015-53
Brand Name
Michael Kors
Collection
Empire
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Silver Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm