SKU: VPP060V490AHU UPC: 190605427125
List Price: L 5,921.00 SZL
促销价 L 1,930.00 SZL
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP060V490AHU
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP060V490AHU
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey Crystal Melange
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm