SKU: RNB1071-S-10A-56 UPC: 716736792606
List Price: L 4,067.00 SZL
促销价 L 626.00 SZL
(84% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1071-S-10A-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1071-S-10A-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm