SKU: RNB3056-G-10-53 UPC: 827886036714
List Price: L 4,764.00 SZL
促销价 L 447.00 SZL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3056-G-10-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3056-G-10-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Palladium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm