SKU: VTU023520627 UPC: 751286354072
List Price: L 1,314.00 SZL
促销价 L 534.00 SZL
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU023520627
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU023520627
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm