SKU: EV24049-040-57 UPC: 886895675673
(75% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Veil Prism, Unisex Sunglasses, EV24049-040-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV24049-040-57
Brand Name
Nike
Collection
Veil Prism
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Silver Grey
Detailed lens color
Light Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm