SKU: SPP043M5209MB UPC: 190605391235
(35% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Philipp Plein, Men's Sunglasses, SPP043M5209MB
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SPP043M5209MB
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Transparent Grey
Detailed lens color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm