SKU: RNB7060-G-EX4-55 UPC: 716736985114
(87% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7060-G-EX4-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7060-G-EX4-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Brown Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm