SKU: FT1076-52E-54 UPC: 889214468987
(61% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Kendel, Men's Sunglasses, FT1076-52E-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT1076-52E-54
Brand Name
Tom Ford
Collection
Kendel
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm