SKU: GF6004-92B-56 UPC: 664689841974
促销价 CFA10,300 XOF
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Sunglasses, GF6004-92B-56
SKU
GF6004-92B-56
Brand Name
Guess
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
56.0 mm