SKU: LO2728-306-53 UPC: 886895622462
List Price: CFA121,700 XOF
促销价 CFA18,200 XOF
(85% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2728-306-53
SKU
LO2728-306-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm