SKU: RNB5021-S-KB7-50 UPC: 716736133324
List Price: CFA143,600 XOF
促销价 CFA24,300 XOF
(83% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5021-S-KB7-50
SKU
RNB5021-S-KB7-50
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Grey
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm