SKU: RNB5054-S-807-52 UPC: 716736990088
List Price: CFA120,900 XOF
促销价 CFA24,200 XOF
(79% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5054-S-807-52
SKU
RNB5054-S-807-52
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm