SKU: RNB7042-KB7-48 UPC: 716736427355
List Price: CFA132,400 XOF
促销价 CFA18,200 XOF
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7042-KB7-48
SKU
RNB7042-KB7-48
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm