SKU: AN7177-2495-55 UPC: 888392464521
List Price: 3,628.00 THB
促销价 1,398.00 THB
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Experience a bold take on style with Arnette's men's opticals, perfectly designed for the confident gentleman. These eye-catching matte red plastic frames boast a distinctive square shape and a lens width of 55 mm, ensuring both comfort and a flattering fit. Embrace the edgy flair and superior quality of Arnette for a refined visual experience. AN7177-2495-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
AN7177-2495-55
Brand Name
Arnette
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm