SKU: AMBERLYNN-S-MAP-57 UPC: 716736163659
List Price: 6,490.00 THB
促销价 1,573.00 THB
(75% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Spade, Amberlynn, Women's Sunglasses, AMBERLYNN-S-MAP-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
AMBERLYNN-S-MAP-57
Brand Name
Kate Spade
Collection
Amberlynn
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm