SKU: P8944-62A UPC: 4044709526009
List Price: 6,066.00 THB
促销价 4,550.00 THB
(24% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8944-62A
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8944-62A
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
62.0 mm