SKU: 2140-50-TEESPIBOR UPC: 810018277611
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Garrett Leight, LAGUNA, Women's Sunglasses, 2140-50-TEESPIBOR
SKU
2140-50-TEESPIBOR
Brand Name
Garrett Leight
Collection
LAGUNA
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Teen Spirit
Detailed lens color
Bordeaux
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm