SKU: SPP094M-54-700F UPC: 198218172715
(74% Off)
结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Philipp Plein, Novelty, Men's Sunglasses, SPP094M-54-700F
SKU
SPP094M-54-700F
Brand Name
Philipp Plein
Collection
Novelty
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black Pink
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm