SKU: RNB1063-S-807-53 UPC: 827886073061
(80% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1063-S-807-53
SKU
RNB1063-S-807-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm