SKU: RNB7054-G-807-54 UPC: 716736790800
(87% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7054-G-807-54
SKU
RNB7054-G-807-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm