SKU: RNB7058-G-PEF-54 UPC: 716736855363
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7058-G-PEF-54
SKU
RNB7058-G-PEF-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm