SKU: VTU017-540531 UPC: 751286353907
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU017-540531
SKU
VTU017-540531
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm