SKU: L233SP-714-60 UPC: 886895491914
(83% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Lacoste, Fashion, Unisex Sunglasses, L233SP-714-60
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
L233SP-714-60
Brand Name
Lacoste
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm