SKU: MIS0005-807-53 UPC: 716736258638
List Price: 522,000.00 TZS
促销价 113,000.00 TZS
(78% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0005-807-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0005-807-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm