SKU: HC8334U-50023C-53 UPC: 725125377652
List Price: Ush 780,000 UGX
促销价 Ush 264,000 UGX
(66% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
These Coach women's sunglasses feature a chic butterfly frame in black acetate, perfect for adding a touch of sophistication to any outfit. With a lens width of 53 mm and grey gradient lenses offering 100% UV protection, they combine style with functionality. Experience both comfort and fashion with dimensions designed to fit beautifully. HC8334U-50023C-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
HC8334U-50023C-53
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm