SKU: ML2047-48-HCL-ATGORC UPC: 840422706025
促销价 Ush 730,000 UGX
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Garrett Leight, JANE, Women's Sunglasses, ML2047-48-HCL-ATGORC
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
ML2047-48-HCL-ATGORC
Brand Name
Garrett Leight
Collection
JANE
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Honeycomb Laminate
Detailed lens color
Orchid
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
48.0 mm