SKU: GF5117-02B-58 UPC: 889214471666
促销价 Ush 61,000 UGX
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Men's Sunglasses, GF5117-02B-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GF5117-02B-58
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm