SKU: RNB5047-G-S-J5G-53 UPC: 827886066315
List Price: Ush 966,000 UGX
促销价 Ush 163,000 UGX
(83% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5047-G-S-J5G-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5047-G-S-J5G-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens width
53.0 mm