SKU: SMOGB00-LYNDEN-49 UPC: 716737833636
List Price: Ush 695,000 UGX
促销价 Ush 41,000 UGX
(94% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Lynden, Women's Opticals, SMOGB00-LYNDEN-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SMOGB00-LYNDEN-49
Brand Name
Smith Optics
Collection
Lynden
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm