SKU: RNB1034-G-S-PEF-58 UPC: 716736248905
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1034-G-S-PEF-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1034-G-S-PEF-58
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Green
Detailed lens color
Green Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Green
Lens width
58.0 mm