SKU: VTR367F-09CF-54 UPC: 840401801598
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Men's Opticals, VTR367F-09CF-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTR367F-09CF-54
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Grey Stripe
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm