SKU: OR0032-01B-59 UPC: 889214227911
(47% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 9.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Unisex Sunglasses, OR0032-01B-59
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0032-01B-59
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
9.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm