SKU: OR0102-20N-53 UPC: 889214460660
(75% Off)
结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, OR0102-20N-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0102-20N-53
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Green
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm