SKU: EV1217-702-61 UPC: 193151315625
(42% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Chance, Unisex Sunglasses, EV1217-702-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV1217-702-61
Brand Name
Nike
Collection
Chance
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm