SKU: OR0004-08C-58 UPC: 889214152190
List Price: 4.748.000 VND
促销价 655.000 VND
(86% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Unisex Sunglasses, OR0004-08C-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0004-08C-58
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Shiny Gunmetal
Detailed lens color
Smoke Flash
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm